Infoblox

Infoblox logo

Infoblox

Infoblox je globální společnost, která působí v 25 zemích světa. Její technologie pomáhají zákazníkům řídit své sítě a řešit bezpečnost se službou DNS, DHCP a správou IP adres. Kromě řešení DDI nabízí i nástroje pro automatizaci úloh sítě, automatické řízení a změny konfiguraci.

INFOBLOX VÁM POMŮŽE, ŘEŠÍTE-LI TYTO PROBLÉMY

red hat

MÁTE UŽ NASAZENÁ BEZPEČNOSTNÍ ŘEŠENÍ, ALE POTŘEBUJETE ZEFEKTIVNIT JEJICH FUNKCI

VAŠE IT JE ZAHLCENÉ A NEMÁ INFORMACE, KTERÉ POTŘEBUJE PRO IDENTIFIKACI TOHO, CO VŠECHNO A KDE JE PŘIPOJENO DO SÍTĚ

Veracomp IT infraštruktúra

POTŘEBUJETE CENTRALIZOVAT A ZJEDNODUŠIT SPRÁVU ŘADY DNS A DHCP SERVERŮ

ŘEŠÍTE PROBLEMATIKU SÍŤOVÉHO MANAGEMENTU A POTŘEBUJETE SLEDOVAT, ZDA JSOU VAŠE KONFIGURACE V SOULADU S BEZPEČNOSTNÍ POLITIKOU

POTŘEBUJETE ZAJISTIT DNS SERVER PROTI ÚTOKŮM Z INTERNETU

Veracomp bezpečnosť IT

ZAJIŠŤUJETE DNS PROVOZ, ABY NEDOŠLO K ZNEUŽITÍ PROTOKOLU MALWAREM NEBO NEBYL ZNEUŽIT K UKRADENÍ DAT

CHCETE IP ADRESS MANAGEMENT

Veracomp dátové centrá

ŘEŠÍTE PŘEHLEDNOST SVÉHO CLOUD PROSTŘEDÍ U POSKYTOVATELŮ, JAKO JE AZURE, AWS, VMWARE, DOCKER A OPENSTACK

INFOBLOX NABÍZÍ TOTO ŘEŠENÍ

DNS, DHCP & IPAM (DDI)

Infoblox je špičkou na trhu v oblasti DNS, DHCP & IPAM (DDI) a zejména v oblasti zabezpečení DNS serverů. S 20letou zkušeností a množstvím patentů pomáhá více než 50 % firem na celém světě se službami DNS a DHCP.

Core služby pro Multi-cloud organizace

Je to core služba, bez níž se žádná síť neobejde. Spojuje všechny informace do jedné databáze a zobrazuje je ve velmi přehledném a uživatelsky příjemném rozhraní GUI v podobě správy IP adres. Poskytuje visibilitu toho, co vše se v síti nachází, a dokáže poskytnout informace, kde a jak je to zapojeno.

BloxOne THREAT DEFENSE

Prací se stávajícími bezpečnostními prvky maximalizuje ochranu a automaticky rozšiřuje bezpečnost pro vaše digitální požadavky, včetně SD-WAN, IoT a cloudu. Podporuje bezpečnou orchestraci, automatizaci a reakční řešení (SOAR).

Reporting & Analytics

Jako jediný výrobce dokáže poskytnout kontrolu provozu v rámci služby DNS v reálném čase. Dokáže tak automaticky detekovat a blokovat komunikaci malware nebo Command and Controll, blokovat komunikaci s nebezpečnými doménami, reportovat takovou činnost a sdílet tyto informace s dalšími produkty třetích stran.

NetMRI

Další schopnost je centrální network management. Automatické vykreslování síťové topologie, kontrola změn v konfiguraci nebo efektivní centrální změny nastavení.

Threat Intelligence

Díky simulaci konfigurace dokáže vidět, jaké následky bude mít plánovaná změna nebo odhalit prosté chyby v konfiguraci. Pokud máte definovaná základní pravidla, systém je dokáže vynutit na síťových prvcích a zajistit tak soulad s regulací.

Infoblox zaslouženě patří mezi lídry v oboru kybernetické bezpečnosti

Jediný výrobce, který dokáže vykonávat kontrolu nad DNS provozem do takové míry, aby detekoval exfiltraci dat nebo C2 komunikaci. Vykonává to jako službu v cloudu, ale jako jediný to zvládá i lokálně.

Jeho dlouhodobá zkušenost a stabilita produktů dělá radost více než polovině firem na celém světě.

Adresné plánování se s tímto nástrojem stává hračkou. Je totiž možné nahlížet na IP prostor v grafické formě. Důkladné zjišťování informací o zařízení dává/nabízí mnoho nástrojů, jako řídit přidělování IP adres a na první pohled jsou k dispozici informace o zařízení.

Probíhá tu i komunikace s aktívními prvky v síti, čímž se dá přesně zjistit, kde se který host připojil a kde se nachází. Spolu s Active Directory od Microsoft potom můžete spárovat i informaci, jaký uživatel se za danou stanicí skrývá.

Skvělou vlastností řešení Infoblox je otevřená API, díky čemuž je možné integrovat řešení třetích stran a vytvořit tak bezpečnostní ekosystém, který sdílí velké množství informací a zlepšuje efektivitu nejen řešení Infoblox, ale i řešení, jako jsou NAC, vulnerability management, SIEM, endpoint security, firewalls, gateways.

PŘESVĚDČTE SE, JAK INFOBLOX POMÁHÁ ZÁKAZNÍKŮM

red hat

CASE STUDY

POSKYTOVATEL INTERNETU A KOMUNIKACÍ ZAJIŠŤUJE ŠKOLNÍ SÍTĚ POMOCÍ INFOBLOXU

ZJISTIT VÍCE

CASE STUDY

INFOBLOX SD-WAN VYUŽILA NADNÁRODNÍ ENERGETICKÁ SPOLEČNOST

ZJISTIT VÍCE
Veracomp dátové centrá

CASE STUDY

COLLECTIVE THREAT INTELLIGENCE CHRÁNÍ CELOU KOMUNITU PŘED PORUŠENÍM ÚDAJŮ „ELDERWOOD“

ZJISTIT VÍCE

Aké eventy vás s Infoblox čakajú?

Přeskočit měsíce

říjen, 2020

Event výrobcu:CrowdStrike,Proofpoint27říj14:0015:00Proofpoint & Crowdstrike: Jak včas odhalit pokročilé emailové hrozby?14:00 - 15:00 Event výrobcu:CrowdStrike,Proofpoint

Event výrobcu:Fortinet29říj(říj 29)9:0030(říj 30)12:00FortiGate Lite Online9:00 - 12:00 (30) Event výrobcu:Fortinet

CO MÁ INFOBLOX NOVÉHO?

KOMU SE MŮŽETE OZVAT?

Jaroslav Jurníček

Jaroslav Jurníček

Sales
Jan Ryneš

Jan Ryneš

System Engineer
CDBC - Core DDI Basic Configuration Accreditation v8.0
CDAT - Core DDI Advanced Troubleshooting Accreditation v8.0
Tomáš Barta

Tomáš Barta

Head of Sales & Business Development
X