Fortinet

Fortinet logo

Fortinet

Základem kybernetické bezpečnosti je analýza hrozeb v reálném čase. Z toto důvodu má Fortinet tým více než 200 bezpečnostních inženýrů, kteří 24/7 každou minutu analyzují aktuální hrozby a aktualizují databázi signatur služby FortiGuard. Tu využívají všechny produkty Fortinetu. Znamená to, že odkudkoli na světě zařízení deteguje novou hrozbu, je nalezený malware odeslán k podrobné analýze do FortiGuard. Ale ještě předtím na ni dokáže automaticky vytvořit dočasnou signaturu (díky službě Fortinet Cloud Sandbox), kterou automaticky rozdistribuuje mezi všechna zařízení Fortinet na světě.

FORTINET VÁM POMŮŽE, ŘEŠÍTE-LI TYTO PROBLÉMY:

red hat

POTŘEBUJETE MÍT CELOU SVOU firemní SÍŤ POD KONTROLOU

NEMÁTE ČAS ZABÝVAT SE KAŽDÝ DEN SLEDOVÁNÍM, zda VZNIKL NĚJAKÝ BEZPEČNOSTNÍ PROBLÉM V SEGMENTU VAŠÍ CENTRÁLNÍ SÍTĚ NEBO V JEDNOTLIVÝCH POBOČKÁCH

red hat

NEVÍTE, KDO DANÝ PROBLÉM ZPŮSOBIL, JAK, ODKUD BYL (Z CENTRÁLY NEBO Z POBOČKY), NEBO SE POUZE PŘIPOJIL Pomocí MOBILNÍ VPN

PÁTRÁTE, KDO A JAK SE PŘIPOJUJE DO VAŠÍ SÍTĚ – A V JAKÉM BEZPEČNOSTNÍM STAVU SE NACHÁZÍ JEHO ZAŘÍZENÍ

CHCETE udělat BEZPEČNOSTNÍ AUDIT SVÝCH KONCOVÝCH ZAŘÍZENÍ AŽ PO ZMĚNY V KONFIGURACI VŠECH VAŠICH FIREMNÍCH FIREWALLŮ

Veracomp bezpečnosť IT

HLEDÁTE ŘEŠENÍ PRO BEZPEČNOST OD IOL PŘES SCADA SYSTÉMY AŽ PO OTP (TOKENY) A AUTORIZACI V RÁMCI VAŠÍ SÍTĚ PROSTŘEDNICTVÍM MICROSOFT AD NEBO RADIUS

POTŘEBUJETE VĚDĚT, JAK SE VÁM POD RUKAMA TOPOLOGICKY MĚNÍ CELÁ VAŠE KORPORÁTNÍ SÍŤ, A ZDA SPLŇUJETE JEŠTĚ GDPR SMĚRNICI

TATO ŘEŠENÍ POMOHOU I VÁM:

Network Security

FortiGate: Next Generation Firewall (NGFW)

Vysoký výkon ochrany před hrozbami s automatickou viditelností na zastavení útoků. Je k dispozici v mnoha různých hardwarových i virtuálních modelech. 11x oceněn v Magic Quadrant pro Network Firewalls.

Network Security

Secure SD-WAN

Řešení Fortinet Secure SD-WAN je odlišné, protože samotné SD-WAN je implementováno jako integrovaná funkce v zařízení další generace firewallů FortiGate (NGFW). Každé připojení automaticky zahrnuje možnosti dynamické sítě VPN pro zabezpečení dat v tranzitu v kombinaci s hloubkovou kontrolou tohoto přenosu a s pomocí široké škály bezpečnostních nástrojů včetně IPS, firewall, WAF, web filtering, antivirus, antimalware a různé typy balancování provozu.

Network Security

Intrusion Prevention Systems (IPS) a Management & Analytics

Výkonné a inovativní systémy prevence průniku.

Management & Analytics

Automatizované řízení sítě pomocí FortiManager.

Secure Access

Identity and Access Management

Zabezpečení sítě pomocí dvoufaktorové autorizace:

FortiAuthenticator poskytuje centralizované autentifikační služby pro Fortinet Security Fabric včetně služeb jednotného přihlášení, správy certifikátů a správy hostů.

FortiToken dále potvrzuje identitu uživatelů přidáním druhého faktoru do procesu autentifikace prostřednictvím tokenů založených na fyzických a mobilních aplikacích.

FortiToken Cloud nabízí bezpečnou správu cloudu dvoufaktorové autentifikace pro prostředí FortiGate od zabezpečení až po zrušení.

FortiAuthenticator nabízí možnost veřejného cloudu BYOL (přineste si vlastní licenci) prostřednictvím AWS Marketplace a Azure Marketplace. Pro více informací klikněte na odkazy níže:

FortiAuthenticator on AWS

FortiAuthenticator on Azure

Secure Access

Dedikovaný WLAN Controller Wireless Access a Switching

FortiAP jsou dostupné pro interiér i exteriér v různých modelech pro řešení různých případů.

Konfigurace a řízení bezdrátové sítě se provádí pomocí bezdrátového kontroléru FortiWLC nebo integrovaného kontroléru ve FortiGate. Konzole FortiWLM Wireless Management má dále k dispozici další nástroje pro správu bezdrátových sítí a RF.

Switching

FortiSwitch jsou dostupné v různých modelech pro řešení potřeb od přístupové vrstvy k datovému centru. Všechny modely je možné spravovat a konfigurovat přímo v něm nebo ve FortiGate. Pomoc s výběrem switche najdete v nástroji na porovnávání produktů.

Security Operations

Sandbox, SIEM, UEBA

Sandbox

FortiSandbox nabízí širokou škálu nasazení včetně fyzického, virtuálního zařízení nebo hostovanou službu, která podporuje různé možnosti implementace.

SIEM

FortiSIEM – řešení Multivendor Security Incident and Events Management od Fortinet spojuje viditelnost, korelaci, automatickou reakci a nápravu v jednom škálovatelném řešení.

UEBA

Technologie UEBA (User and Entity Behavior Analytics) chrání organizace před hrozbami nepřetržitým monitorováním uživatelů a koncových bodů pomocí automatických detekčních a reakčních schopností.

Multi-Cloud Security

Public Cloud

Zajistěte svou veřejnou cloudovou infrastrukturu. Dynamické cloudové bezpečnostní řešení a produkty Fortinet doplňují sílu a škálovatelnost poskytovatelů cloudu odstraňováním bariér, které komplikují viditelnost a správu zabezpečení v celé infrastruktuře organizace. Fortinet zároveň zefektivňuje operace, správu zásad a viditelnost pro zdokonalenou správu životního cyklu zabezpečení s plnými funkcemi automatizace.

Application Security

Endpoint Protection a NAC and IoT Security

FortiClient chrání bezpečnost koncových bodů prostřednictvím viditelnosti, kontroly a aktívní ochrany.

NAC and IoT Security

FortiNAC obsahuje hardwarová zařízení, virtuální stroje a licence. Licenci se mohou spouštět na hardwarovém zařízení nebo na virtuálním počítači. Každé nasazení FortiNAC vyžaduje řídicí i aplikační server.

Multi-Cloud Security

FortiCASB

FortiCASB je předplacená služba Cloud Access Security Broker (CASB), která je navržená tak, aby poskytovala viditelnost, soulad s legislativou, bezpečnost údajů a ochranu před hrozbami pro cloudové služby.

Application Security

Email Security

FortiMail lze nasadit on premises jako fyzické nebo virtuální zařízení, stejně jako v cloudu; buď veřejná cloudová infrastruktura, jako například Microsoft Azure, nebo Amazon Web Services, nebo hostovaná společností Fortinet v datových centrech jako nabídka SaaS.

Application Security

Web Application Firewall

FortiWeb je k dispozici v mnohých různých formách, aby vyhovoval vašim potřebám od hardwarových zařízení základní úrovně po sofistikované možnosti VM, které jsou začleněné do nejnovějších cloudových prostředí.

Application Security

DDoS

FortiDDoS: Pokročilá ochrana DDoS.

Business Communications

Voice & Phones

FortiVoice podporuje mnoho různých typů linek a počet rozšíření. FortiFone nabízí celou řadu možností VoIP řešení.

Secure Access

Secure SD-Branch

Fortinet Secure SD-Branch umožňuje zákazníkům rozšiřovat výhody Fortinet Security Fabric do distribuovaných poboček. Secure SD-Branch se skládá z FortiGate firewall nové generace, kontroly přístupu do sítě FortiNAC, FortiSwitch a FortiAP.

Multi-Cloud Security

Private Cloud

Pokročilá bezpečnost pro platformy privátního cloudu, SDN a virtualizaci.

Řešení od Fortinetu jednoznačně vyniká, protože:

Neřeší bezpečnost jen na úrovni perimetru, tzn. firewallu, ale přistupuje k ní komplexně.

Společnost si sama vyvíjí množství bezpečnostních prvků, které se nejen v rámci bezpečnosti doplňují, ale navzájem spolu komunikují, a hlavně plně spolupracují – a to díky unikátní technologii Fortinet Security Fabric.

Je dlouhodobým lídrem v různých kategoriích IT bezpečnosti.

přesvěčte se, jak fortinet pomáhá zákazníkům:

red hat

CASE STUDY

BEZPEČNÉ WIFI PŘIPOJENÍ PRO PERSONÁL I NÁVŠTĚVNÍKY NEMOCNICE DÍKY ŘEŠENÍ FORTINET

ZJISTIT VÍCE

CASE STUDY

SKUPINA MOTOR-CAR OPTIMALIZOVALA SVOU BEZPEČNOSTNÍ INFRASTRUKTURU S ŘEŠENÍM FORTINET

ZJISTIT VÍCE
Veracomp dátové centrá

CASE STUDY

PROČ SE SIEMENS A FORTINET ROZHODLI SPOLUPRACOVAT?

ZJISTIT VÍCE

NOVINKY OD FORTINETU:

 • Nová vlna DDoS útoků
  on 10. listopadu 2020

  Aktuální krize způsobená onemocněním covid čím dál tím více dopřává útočníkům. Ačkoli to omíláme pořád dokolečka a tahle věta vás […]

 • První smrtelná oběť hackerského útoku
  on 13. října 2020

  Hackerský útok má svou první oběť, je jí 80 letá žena z Düsseldorfu. Ačkoli to zní naprosto nemožně, ukazuje to, kam se současná doba […]

 • Využijte Secure SD-WAN pro rychlejší propojení svých poboček
  on 9. září 2020

  Většina organizací s geograficky rozptýlenými pobočkami je v procesu zavádění distribuované síťové strategie umožňující všem uživatelům […]

KOMU SE MŮŽETE OZVAT?

Jana Andrýsková

Jana Andrýsková

Fortinet Sales Specialist
Lukáš Termer

Lukáš Termer

Senior Presales Specialist
Lucie Stránská

Lucie Stránská

Fortinet Sales & Marketing Specialist
silueta osoby

Jan Kolmačka

Senior System Engineer
Radim Kozel

Radim Kozel

Business Unit Manager
X